Koncert Tre Voci już 27 kwietnia w Częstochowie

redakcja
07.03.2024
Tre_Voci_My_Way_4

Visual Production zaprasza na wyjątkowy koncert Tre Voci. Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj wystąpią 27 kwietna w Częstochowie. Sprzedaż biletów trwa!

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj, czyli Tre Voci, to tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.

Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

Tre Voci (mat. Visual Production)

To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.
To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak „My Way”, „Amazing Grace”, „Il Mondo”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy „The Prayer”.

Tre Voci (mat. Visual Production)

Visual Production zaprasza na występ Tre Voci już 27 kwietnia. Tenorzy wystąpią na scenie Filharmonii Częstochowskiej o godz. 17 i 20. Bilety można kupić za pośrednictwem strony visualproduction.pl
mat. prasowe

redakcja
07.03.2024