Zodos Real Estate. Tak można zamieszkać w Grecji!

redakcja
09.04.2024
1000031724

Dom z gajem oliwnym, luksusowa rezydencja nad brzegiem morza, a może przepiękny dom kamienny. Dzięki cenionej agencji nieruchomości Zodos Real Estate zakup domu w Grecji nie stanowi żadnego problemu.

Wszystkie nieruchomości, które prezentujemy poniżej, ma w swojej ofercie jedna z najstarszych agencji nieruchomości mieszcząca się na pięknej wyspie Evia (zodos.gr).

– Zapraszamy do kontaktu, znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom lub działkę pod inwestycję czy hotel. W przyjaznej atmosferze przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności – zachęcają przedstawiciele Zodos Real Estate.

Dom z gajem oliwnym

Cena: 180 tys. euro
Wyspa Evia/Eubea 
Nieruchomość leży w centralnej części wyspy Evia w miejscowości Krieza, kilka kilometrów od piaszczystych plaż Morza Egejskiego w obszarze Agios Apostoli. Jednopoziomowy, jasny, przestronny dom składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym, trzech sypialni oraz łazienki. Na terenie posiadłości znajduje się również spory magazyn z piecem do centralnego ogrzewania na olej opałowy. Dom leży na dużej działce, na której rosną drzewa oliwne produkujące około 200 l oliwy! Znajdziemy tam również cytryny, figi i inne drzewa.
Powierzchnia domu 115 m kw. Powierzchnia działki – 5100 m kw.

 

Luksusowa rezydencja nad brzegiem morza

Cena: 1 350 ooo euro

Attyka w Atenach

Nieruchomość znajduje się prefekturze Attyka w Atenach w centralnej części Porto Rafti, zaledwie 30 minut jazdy samochodem od Riviery Ateńskiej i 30 minut od lotniska w Atenach. Jest to ekskluzywny dom położony nad brzegiem morza na dużej, starannie prowadzonej działce, na której rosną rośliny ozdobne i duże drzewa. Kapitalny remont został przeprowadzony w 2023 roku. W skład nieruchomości wchodzi luksusowy dom o powierzchni 126 m kw. (obszerny salon z kuchnią, dwie sypialnie + sypialnia główna, dwie łazienki), komfortowy dom gościnny o powierzchni 46 m kw. (salon, sypialnia, kuchnia i łazienka). Działka o powierzchni 945 m kw.

 

Piękny dom z basenem i widokiem na morze

Cena: 325 tys. euro

Wyspa Evia/Eubea 

Nieruchomość  z panoramicznym widokiem na morze na cudownej wyspie Evia. Dom o powierzchni 200 m kw., z basenem i tarasem, z którego można podziwiać zachody słońca i morze…
Dom ma trzy poziomy, składa się z 2 salonów, 3 sypialni, 2 łazienek i studia z oddzielnym wejściem. Posiada centralne ogrzewanie gazowe i klimatyzację. Dom jest jasny, słoneczny, a na terenie nieruchomości znajduje się zadbany ogród z wieloma drzewami owocowymi i oliwnymi. Jego ogromnym atutem jest lokalizacja, basen i grill dopełniają całości. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach Aliveri. Powierzchnia działki to 900 m kw. Odległość od morza to około 600 m.
Przepiękny dom kamienny
Cena: 300 tys. euro
Piękny kamienny dom, składający się z trzech poziomów, najniższy to apartament z osobnym wejściem – mieszkanie dla gości zapewniające prywatność. Pierwszy poziom to duży salon z kuchnią i łazienką, drugi poziom to trzy sypialnie i łazienka. Dom jest nowoczesny, komfortowo wykończony, a położenie zapewnia niesamowite widoki na Morze Egejskie i Zatokę Eubejską. Na dużej działce rosną drzewa owocowe, krzewy ozdobne.
Działka z plażą z dostępem do morza
Cena: 1 400 o00 euro
To prawdziwy hit! Działka z plażą z dostępem do Morza Egejskiego i z pozwoleniem na budowę kompleksu turystycznego. Jedyna taka na Wyspie Evia na wyłączność agencji Zados Real Estate.Gratka dla inwestorów!

Zodos Real Estate – kontakt:

Agnieszka Pietrasiewicz – agentka nieruchomości 
tel. +30 693 325 5048 (j.polski)
Dymitrios Zontos – właściciel ZODOS Real Estate 
tel. +30 693 654 0064 (j.grecki)

redakcja
09.04.2024