Artur Andrus na scenie krakowskiego klubu Studio

redakcja
28.02.2024
andrus_fb-1200x628-cover (3)

Klub Studio zaprasza na recital kabaretowy Artura Andrusa. W programie nie powinno zabraknąć takich przebojów jak „Piłem w Spale, spałem w Pile” czy „Cyniczne córy Zurychu”. Wydarzenie już w poniedziałek, 4 marca. Zostały jeszcze ostatnie bilety!

Krakowski klub Studio zaprasza na recital kabaretowy Artura Andrusa. To gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Zabrzmią znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Nie powinno więc zabraknąć m.in. „Baby na psy”, „Szanty narciarskiej”, „Cynicznych cór Zurychu” czy wreszcie „Piłem w Spale, spałem w Pile”.
Według zapowiedzi w programie pojawią się także utwory pochodzące z ostatniego albumu Andrusa „Sokratesa 18” O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.

mat. klubu Studio

Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.
Arturowi Andrusowi na scenie Studio towarzyszyć będą muzycy:  Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet i Paweł Żejmo – perkusja.

Recital odbędzie się w poniedziałek, 4 marca. Otwarcie bram o godz. 19, tart koncertu – 20.

Bilety:

Siedzące nienumerowane:
100 zł – ulgowe – tylko w serwisie TicketClub)
125 zł – przedsprzedaż
140 zł – w dniu

Balkon (tylko w serwisie TicketClub):
145 zł – balkon przedsprzedaż
170 zł – balkon w dniu
Bilet kolekcjonerski można również nabyć stacjonarnie:
w Klubie Studio (Witolda Budryka 4), codziennie od 12:00 do 00:00,
w Klubie Filutek (Rostafińskiego 10), codziennie od 12:00 do 01:00.

redakcja
28.02.2024