Klub Studio. W listopadzie na scenie wystąpią m.in. Smolasty i Mery Spolsky

redakcja
13.11.2023
studio

– Nie pozwól jesiennej chandrze przejąć Twoich myśli. Spędź jesienne wieczory w Klubie Studio! – zachęca krakowski klub. W listopadzie na klubowej scenie wystąpią m.in. Smolasty, Mery Spolsky, Joanna Kołaczkowska i Andrzej Poniedzielski.

Druga połowa listopada ogarnięta będzie przez iście popową atmosferę! 16 listopada na scenie Klubu Studio wystąpi Smolasty, utalentowany młody wokalista, raper i producent. Jego twórczość stanowi prawdziwą mieszankę muzycznych wpływów, łącząc w sobie elementy R&B, rapu, popu oraz muzyki klubowej i przynosząc nową, energetyczną jakość na polską scenę muzyczną.

25 listopada publiczność może liczyć na basy, które znacznie przyśpieszą tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą ustać w miejscu. Tego właśnie dnia Klubem zapanuje Mery Spolsky wkraczająca w swoją Erotik Erę.

Listopadowe wieczory obfitować będą również w bardziej kameralne, recitalowe wydarzenia. 21 listopada zapraszamy na niezwykły muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej, która jako Hrabina Pączek rozbawi wszystkich do łez. Podczas wydarzenia usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.

Andrzejki w Studio publiczność spędzi natomiast nie z kim innym, niż z Andrzejem Poniedzielskim, który zaprasza na swój recital w przeddzień imienin. 29 listopada czeka nas wieczór pełen humoru, satyry, piosenek oraz wróżb, tak jak to na Andrzejki przystało.

Nie ma wątpliwości, że jesienne wieczory powinno się, ba, wręcz wypada spędzić w krakowskim Klubie Studio! Więcej szczegółów znajdziecie na klubstudio.pl oraz na fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

mat. klub Studio

redakcja
13.11.2023