Rockowizna Festiwal 2024 z Kultem i Comą w rolach głównych

redakcja
06.06.2024

Visual Production sp. z o.o. zaprasza na trzecią odsłonę Festiwalu Rockowizna. Wakacyjne koncerty odbędą się w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Gdzie można kupić bilety?

– Zapraszamy na kolejną edycję Rockowizna Festiwal! Trzeci rok z rzędu będziemy łączyć pokolenia i dawać Wam mnóstwo radości. Od sentymentalnej podróży w czasie po współczesne rockowe brzmienia. Taka właśnie jest i będzie ROCKOWIZNA. Będzie MOCNO, będzie PRAWDZIWIE, będzie ROCKOWO! – zapewnia Visual Production sp. z o.o.

Rockowizna (mat. Visual Production)

W tym roku plenerowe granie obejmie trzy wakacyjne weekendy. Szykujcie się na sporą dawkę najlepszej muzyki! Pierwszym  przystankiem Rockowizny będzie Gdańsk. Rock zabrzmi 9 i 10 sierpnia na Parkingu P3/P4 przy Polsat Plus Arenie Gdańsk.

Kolejna (tym razem trzydniowa) odsłona przypadnie na Poznań. Koncerty odbywać się będą od 22 do 24 sierpnia na Lotnisku Ławica (wejście od ul. Lotniczej).

Finał trasy i zakończenie wakacji zaplanowano zaś w Krakowie. 30 i 31 sierpnia rockowych brzmień spotkają się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego (wejście od ul. Markowskiego).

Rockowizna (mat. Visual Production)

Kult, Coma i kto jeszcze?

Kto wystąpi? Nie zabraknie wykonawców, którzy już w ubiegłych latach zdobyli serca fanów Rockowizny, takich jak, Kult, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa, Zenek Kupatasa czy Pull The Wire. Oprócz nich w każdym mieście wystąpią także Royal Republic, Lemon, Hunter, Lordofon, Farben Lehre i The Bill.

Z pewnością jednym z najbardziej oczekiwanych występów będzie ten zespołu Coma, który wraca po okresie zawieszenia działalności z kilkoma tylko koncertami specjalnymi, by jeszcze raz zaśpiewać z publicznością „Spadam” i wiele, wiele innych przebojów.

Dodatkowo w Poznaniu wystąpią także: Zalewski, Dirty Shirt, Hurt, Proletaryat, Jelonek oraz Transgresja. – Fantastyczny line-up, doskonała rockowa muzyka łącząca pokolenia, przyjazna atmosfera i najlepsza publiczność… to będą mocno rockowe, letnie wieczory spędzone w doborowym towarzystwie – zapewnia Visual Production sp. z o.o.

Rockowizna (mat. Visual Production)

Gdzie kupić bilety?

Sprzedaż biletów trwa! Trzecia pula cenowa obowiązuje do 31 lipca (lub do wyczerpania biletów). Karnety dwudniowe do Gdańska i Krakowa kosztują 289 zł, a bilety jednodniowe – 189 zł. W przypadku Poznania za karnet trzydniowy trzeba zapłacić 299 zł, a za bilet jednodniowy – 199 zł. Bilety i karnety dostępne są TUTAJ.

mat. Visual Production sp. z o.o.

redakcja
06.06.2024