Trwa zbiórka na leczenie 4-letniej Marianki z Dąbrowy Górniczej

redakcja
19.09.2023
Screenshot 2023-09-19 at 21-28-26 Środki na walke z rozlanym glejakiem mózgu u 4 l… Zbiórki internetowe Pomoc.pl

Na portalu pomoc.pl trwa zbiórka środków, które wesprą walkę z rozlanym glejakiem mózgu u 4-letniej Marianki z Dąbrowy Górniczej.

Czteroletnia dziewczynka, przed którą jeszcze całe życie potrzebuje pomocy… 12 sierpnia tego roku rodzice Marianki usłyszeli diagnozę córki: nowotwór złośliwy pnia mózgu – rozlany glejak wielopostaciowy WHO 4-stopnia.

4-letnia Marianka (fot. pomoc.pl)

– Świat nam się rozsypał na miliony kawałków… Pomimo braku możliwości usunięcia guza walczymy wszelkimi sposobami, żeby go zmniejszyć, zatrzymać, doczekać dnia, aż ktoś znajdzie skuteczne wyleczenie – piszą rodzice dziewczynki na stronie zbiórki „Środki na walkę z rozlanym glejakiem mózgu u 4-letniej Marianki”.

Pochodząca z Dąbrowy Górniczej Marianka to spokojna, zawsze uśmiechnięte dziewczynka. Rodzice nazywają ją „małym promyczkiem”.  Nawet teraz – pomimo bólu, szpitalu i wielu nieprzyjemnych badań – nie daje po sobie poznać cierpienia. -Daje nam tym samym siłę do walki z jej guzem – podkreślają rodzice.

4-letnia Marianka (fot. pomoc.pl)

W domu na dziewczynkę czeka  z utęsknieniem jej 8-letni brat. – Musimy Naszą Mariankę mieć jak najdłużej!!! Dlatego prosimy o wsparcie finansowe na jej leczenie, rehabilitację, dietę i wszelkie koszty związane z jej chorobą – apelują o pomoc rodzice 4-latki.

Celem zbiórki prowadzonej na portalu pomoc.pl jest zebranie 150 tys. zł. Pomóc Mariance można TUTAJ.

red.

redakcja
19.09.2023