Zodos Real Estate. Najlepsze oferty nieruchomości w Grecji!

redakcja
07.07.2024
1000036209

Dzięki cenionej agencji nieruchomości Zodos Real Estate zakup domu w Grecji nie stanowi żadnego problemu. Wybór jest ogromny!

Zodos Real Estate zapewnia kompleksową,profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji dla klientów korzystających z pośrednictwa agencji. – Współpracujemy z notariuszami, prawnikami, księgowymi, tłumaczami przysięgłymi, architektami i geodetami – wylicza agencja.

W ofercie Zodos Real Estate  posiada: domy, działki, hotele, plaże i wyspy. – Pieczęć Zodos Real Estate została postawiona na wielu wysokobudżetowych inwestycjach w całej Grecji.  Zapraszamy do kontaktu inwestorów i klientów indywidualnych – zaznacza agencja.

Duży dom nad brzegiem Morza Egejskiego

Piękny, komfortowy, duży dom nad brzegiem Morza Egejskiego przy piaszczystej plaży – jednej z najpiękniejszych na wyspie Evia. Dom leży zaledwie 2 godziny jazdy od Aten i międzynarodowego lotniska w Atenach. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów mieszkalnych i parteru który jest obecnie obszernym pomieszczeniem pomocniczym w którym właściciel trzyma motorówkę, samochód itp.
Pierwszy poziom to duży salon z kominkiem, z otwartą kuchnią, sypialnia i łazienka. Drugi poziom to trzy sypialnie z łazienkami. W każdym pomieszczeniu jest wyjście na taras lub balkon z nieograniczonym widokiem na Morze Egejskie. Dodatkowo dom posiada dwie sypialnie z łazienkami z ozdobnym wejściem z zewnątrz budynku. Dom stoi na dużej zadanej działce.
Działka powierzchnia: 2000 m kw.
Cena domu: 620 000 euro
Powierzchnia: 320 m kw, użytkowa 220 m kw

Działka z plażą i pozwoleniem na budowę kompleksu turystycznego

Działka mieści się w najszybciej rozwijającej się części wyspy Evia – Agios Apostoli, położona jest nad brzegiem Morza Egejskiego ma 180 m frontu przy piaszczystej plaży. Przyszły właściciel będzie mógł użytkować plażę na wyłączność (leżaki, beach bar itp.). Pozwolenie jest kompletne i aktywne zawiera plany pięciu niezależnych rezydencji, dwóch sklepów, dwóch basenów wszystkich przyłączy: prąd, woda, ogrzewanie centralne, klimatyzacja, ścieki, z parkingami i całą infrastrukturą potrzebną do komfortowego wypoczynku. Zabudowa użytkowa to około 400 m kw.0 + 50 m poddaszy.

Powierzchnia: 4 800 m kw.

Cena: 1 400 000 euro

Dom z gajem oliwnym

Nieruchomość leży w centralnej części wyspy Evia w miejscowości Krieza, kilka kilometrów od piaszczystych plaż Morza Egejskiego w obszarze Agios Apostoli. Jednopoziomowy, jasny, przestronny dom składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym, trzech sypialni i łazienki. Na terenie posiadłości znajduje się również spory magazyn z piecem do centralnego ogrzewania na olej opałowy. Dom leży na dużej działce na której rosną drzewa oliwne produkujące około 200 l oliwy! Znajdziemy tam również cytryny, figi i inne drzewa.

Powierzchnia domu: 115 mkw.

Powierzchnia działki: 5100 m kw

Cena: 180 000 euro

Luksusowa rezydencja nad brzegiem morza, pół godziny od lotniska w Atenach

Nieruchomość znajduje się prefekturze Attyka w Atenach w centralnej części Porto Rafti, zaledwie 30 min jazdy samochodem od Riviery Ateńskiej i 30 minut od lotniska w Atenach.

Jest to ekskluzywny dom położony nad brzegiem morza na dużej starannie prowadzonej działce, na której rosną rośliny ozdobne i duże drzewa. Kapitalny remont został przeprowadzony w 2023 roku. W skład nieruchomości wchodzi luksusowy dom o powierzchni 126 m kw. (obszerny salon z kuchnią, dwie sypialnie + sypialnia główna, dwie łazienki), komfortowy dom gościnny o powierzchni 46 m kw. (salon, sypialnia, kuchnia i łazienka.

Działka o powierzchni: 945 m kw.

Cena 1 250 000 euro

 

Piękny dom z basenem i widokiem na morze

Dom o powierzchni 200 m kw., z basenem i tarasem, z którego można podziwiać zachody słońca i morze. Budynek jest trzypoziomowy, składa się z dwóch salonów, trzech sypialni , dwóch łazienek i studia z oddzielnym wejściem. Posiada centralne ogrzewanie gazowe i klimatyzację. Dom jest jasny, słoneczny, na terenie nieruchomości znajduje się zadbany ogród z wieloma drzewami owocowymi i oliwnymi. Jego ogromnym atutem jest lokalizacja, basen i grill dopełniają całości.

Nieruchomość znajduje się na obrzeżach Aliveri, powierzchnia działki to 900 m kw. Odległość od morza to około 600 m.

Powierzchnia działki: 900 m kw.

Cena: 325 000 euro

 

Zodos Real Estate – kontakt:

Agnieszka Pietrasiewicz – agentka nieruchomości 
tel. +30 693 325 5048 (j.polski)
Dymitrios Zontos – właściciel ZODOS Real Estate 
tel. +30 693 654 0064 (j.grecki)
Więcej informacji na: zodos.gr

redakcja
07.07.2024