Pomarańczowa Trasa. Kult zagra 4 listopada w katowickim Spodku!

redakcja
24.09.2023
fb_cover_photo_1025x359

Blisko trzy godziny na scenie, kilkadziesiąt utworów i tysiące wiernych fanów z różnych zakątków Polski – tak w skrócie podsumować można coroczne koncerty zespołu Kult w legendarnym  Spodku. Tegoroczny katowicki przystanek Pomarańczowej Trasy już 4 listopada. Sprzedaż biletów trwa.

Trasa Pomarańczowa to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Polski. Ku radości fanów, Kult ma ją w swoim stałym harmonogramie od ponad 20 lat. O tym, jak dużym – i wciąż rosnącym zainteresowaniem – cieszą się te koncerty najlepiej świadczą między innymi cztery występy Kult w warszawskiej Stodole, które corocznie są w pełni wyprzedane.

Wydarzeniem, na które z szczególną niecierpliwością i entuzjazmem czekają fani z całej Polski, jest występ Kultu w katowickim Spodku. W 2023 roku wydarzenie odbędzie się w sobotę, 4 listopada. O koncertach grupy w śląskiej hali zarówno sami muzycy, jak i fani wypowiadają się zwykle w samych superlatywach, podkreślając wyjątkowy przepływ energii między sceną a odbiorcami. I nie ma się co dziwić – na ten koncert do Spodka corocznie zjeżdżają się najwierniejsi fani Kult z całej Polski.

Kult w Spodku w 2022 r. fot. R. Jodłowski

Obecny skład Kultu tworzą: Kazik Staszewski (wokal), Wojciech Jabłoński (gitara), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Konrad Wantrych (klawisze), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofony) oraz Jarosław Ważny (puzon).

Zainteresowanie występem Kultu w katowickim Spodku jak co roku jest bardzo duże, dlatego warto już teraz kupić bilet i zagwarantować sobie udział w tym wyjątkowym koncercie!

Organizatorem wydarzenia jest Klub Stodoła.

 

KULT – Trasa Pomarańczowa 2023

4 listopada 2023, Hala Spodek

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 

redakcja
24.09.2023